Твердопаливний котел Feniks Series C 12 12 кВт
Відео 1Фото 5 |
Feniks Series C 12 12 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:12 кВт, площа ~ 96 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 159 мм
Всі характеристики
Характеристики Series C 12
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Feniks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Feniks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Feniks Series C 12 12 кВт
Твердотопливный котел Feniks серия C 12 кВт, механика F.FCM12 | 31 450 грн. |
Котел твердопаливний FENIKS Серія C 12 кВт механіка 39364 | 37 000 грн. |
Твердопаливний котел Feniks серія C 12 кВт з автоматикою та вентилятором 6 | 38 950 грн. |
Твердопаливний котел Feniks серія C 12 кВт | 33 300 грн. |
Твердопаливний котел Feniks серія C 12 кВт механіка 62792 | 35 150 грн. |
Відеоогляди
Модификації Feniks Series C 12
Ціни на Feniks Series C 12 |
---|---|---|---|---|
Feniks Series C 9 9 кВт | від 32 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Feniks Series C 12 12 кВт | від 31 450 грн. | 5 пропозицій | ||
Feniks Series C 17 17 кВт | від 35 870 грн. | 4 пропозиції | ||
Feniks Series C 22 22 кВт | від 39 355 грн. | 4 пропозиції | ||
Feniks Series C 27 27 кВт | від 43 690 грн. | 5 пропозицій | ||
Feniks Series C 35 35 кВт | від 47 600 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →