Твердопаливний котел Feniks Series A 12 12 кВт (FAM12)
Feniks Series A 12 12 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:12 кВт, площа ~ 96 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 160 мм
Всі характеристики
Характеристики Series A 12
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Feniks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Feniks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Feniks Series A 12 12 кВт
Твердотопливный котел Feniks серия А 12 кВт, механика FAM12 | 17 000 грн. |
Твердопаливний котел Feniks серія A 12 кВт механіка 67323 | 15 300 грн. |
Твердопаливний котел Feniks серія A 12 кВт | 39 060 грн. |
Твердопаливний котел Feniks серія A 12 кВт (F.FAM12) | 15 300 грн. |
Твердопаливний котел Feniks серія A 12 кВт | 15 300 грн. |
Модификації Feniks Series A 12
Ціни на Feniks Series A 12 |
---|---|---|---|---|
Feniks Series A 12 12 кВт | від 15 300 грн. | 5 пропозицій | ||
Feniks Series A 16 16 кВт | від 17 370 грн. | 4 пропозиції | ||
Feniks Series A 20 20 кВт | від 19 530 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →