Твердопаливний котел Feniks Series C 17 17 кВт
Відео 1Фото 5 |
Feniks Series C 17 17 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:17 кВт, площа ~ 136 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 159 мм
Всі характеристики
Характеристики Series C 17
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Feniks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Feniks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Feniks Series C 17 17 кВт
Твердотопливный котел Feniks серия C 17 кВт, механика F.FCM17 | 35 870 грн. |
Котел твердопаливний FENIKS Серія C 17 кВт механіка 37710 | 35 870 грн. |
Твердопаливний котел Feniks серія C 17 кВт механіка 62793 | 40 090 грн. |
Твердопаливний котел Feniks серія C 17 кВт | 37 980 грн. |
Котел твердопаливний тривалого горіння FENIKS Серія C 17 кВт (F.FCM17) | 37 980 грн. |
Відеоогляди
Модификації Feniks Series C 17
Ціни на Feniks Series C 17 |
---|---|---|---|---|
Feniks Series C 9 9 кВт | від 28 800 грн. | 2 пропозиції | ||
Feniks Series C 12 12 кВт | від 31 450 грн. | 6 пропозицій | ||
Feniks Series C 17 17 кВт | від 35 870 грн. | 5 пропозицій | ||
Feniks Series C 22 22 кВт | від 39 355 грн. | 4 пропозиції | ||
Feniks Series C 27 27 кВт | від 43 690 грн. | 6 пропозицій | ||
Feniks Series C 35 35 кВт | від 47 600 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →