Твердопаливний котел Feniks Series C Plus 98 98 кВт
Відео 1Фото 5 |
Feniks Series C Plus 98 98 кВт
Джерело енергії:твердопаливний
Установка:підлоговий, одноконтурний
Потужність котла:98 кВт, площа ~ 784 м²
Камера згоряння:відкрита, димар 300 мм
Електронний блок керування та вентилятор наддуву.
Всі характеристики
Характеристики Series C Plus 98
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Feniks 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Feniks.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Feniks Series C Plus 98 98 кВт
Твердотопливный котел Feniks серия C Plus 98 кВт, автоматика FCA98 | 151 500 грн. |
Твердопаливний котел Feniks Серія C 98 кВт plus FCA98 | 120 200 грн. |
Твердопаливний котел Feniks серія C 98 кВт | 136 350 грн. |
Відеоогляди
Модификації Feniks Series C Plus 98
Ціни на Feniks Series C Plus 98 |
---|---|---|---|---|
Feniks Series C Plus 9 9 кВт | від 36 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Feniks Series C Plus 12 12 кВт | від 41 000 грн. | 1 пропозиція | ||
Feniks Series C Plus 17 17 кВт | від 43 890 грн. | 2 пропозиції | ||
Feniks Series C Plus 22 22 кВт | від 42 755 грн. | 3 пропозиції | ||
Feniks Series C Plus 27 27 кВт | від 55 400 грн. | 1 пропозиція | ||
Feniks Series C Plus 35 35 кВт | від 57 000 грн. | 2 пропозиції | ||
Feniks Series C Plus 50 50 кВт | від 77 040 грн. | 3 пропозиції | ||
Feniks Series C Plus 62 62 кВт | від 86 940 грн. | 2 пропозиції | ||
Feniks Series C Plus 75 75 кВт | від 108 180 грн. | 3 пропозиції | ||
Feniks Series C Plus 98 98 кВт | від 120 200 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →