Лампочка Feron LB-737 6W 2700K E27 (5036)
Feron LB-737 6W 2700K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Feron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Feron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Feron LB-737 6W 2700K E27
Лампа светодиодная свеча C37 6W E27 2700K LB-737 Feron | 40 грн. |
Світлодіодна лампа Feron LB737 C37 6W-E27-2700K 5036 | 43 грн. |
Світлодіодна лампа Feron LB-737 6W 2700K E27 (25679) | 43 грн. |
Модификації Feron LB-737 6W 2700K E27
Ціни на Feron LB-737 6W 2700K E27 |
---|---|---|---|---|
Feron LB-720 4W 2700K E27 | від 38 грн. | 1 пропозиція | ||
Feron LB-720 4W 4000K E27 | від 40 грн. | 1 пропозиція | ||
Feron LB-737 6W 2700K E27 | від 40 грн. | 3 пропозиції | ||
Feron LB-737 6W 4000K E27 | від 43 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →