Лампочка Feron LB700 A60 10W 2700K E27
Feron LB700 A60 10W 2700K E27 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Feron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Feron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Feron LB700 A60 10W 2700K E27
Світлодіодна лампа Feron LB700 A60 10W-E27-2700K 6632 | 47 грн. |
Світлодіодна LED лампа Feron LB-700 A60 10W 2700K E27 810Lm (40010) | 47 грн. |
Світлодіодна лампа Feron LB-700 A60 10W 2700K E27 810Lm | 41 грн. |
Модификації Feron LB700 A60 10W 2700K E27
Ціни на Feron LB700 A60 10W 2700K E27 |
---|---|---|---|---|
Feron LB700 A60 10W 2700K E27 | від 41 грн. | 3 пропозиції | ||
Feron LB700 A60 10W 4000K E27 | від 40 грн. | 4 пропозиції | ||
Feron LB700 A60 10W 6400K E27 | від 47 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →