Лампочка Feron LB702 A60 12W 4000K E27
Feron LB702 A60 12W 4000K E27 12 Вт, 2700 К12 Вт, 4000 К |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Feron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Feron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Feron LB702 A60 12W 4000K E27
Світлодіодна лампа Feron LB702 A60 12W-E27-4000K 6282 | 53 грн. |
Світлодіодна LED лампа Feron LB-702 A60 12W E27 4000K 1010Lm (25978) | 59 грн. |
Набір з 10 штук Led ламп Feron Lb-702 12W 4000K 6282 | 625 грн. |
Модификації Feron LB702 A60 12W 4000K E27
Ціни на Feron LB702 A60 12W 4000K E27 |
---|---|---|---|---|
Feron LB702 A60 12W 2700K E27 | від 53 грн. | 2 пропозиції | ||
Feron LB702 A60 12W 4000K E27 | від 53 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →