Наручний годинник FESTINA F20505/1
FESTINA F20505/1 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FESTINA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FESTINA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FESTINA F20505/1
Festina Boyfriend F20505/1 | 6 880 грн. |
Наручний годинник FESTINA F20505/1 Рожеве золото/Сріблястий Кварцовий меха | 6 989 грн. |
Наручний годинник FESTINA F20505/1 Сріблястий | 6 921 грн. |
Наручний годинник FESTINA F20505/1 Рожеве золото/Срібляста нержавіюча стал | 6 921 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →