Літня шина Firestone Roadhawk 195/60 R15 88H
Відео 8Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Firestone Roadhawk 195/60 R15 88H 195/60 R15 88 H 195/60 R15 88 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Firestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Firestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Firestone Roadhawk 195/60 R15 88H
Усі ціни 31 →Firestone Roadhawk 195/60 R15 88H | 2 646 грн. |
Firestone Roadhawk (195/60R15 88H) | 2 462 грн. |
Firestone Roadhawk 195/60 R15 88H | 3 025 грн. |
Летние шины Firestone Roadhawk 195/60 R15 88H 1001113888 | 2 613 грн. |
Літня шина FIRESTONE Roadhawk 195/60R15 88H | 2 406 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Firestone Roadhawk 195/60 R15 88H
Ціни на Firestone Roadhawk 195/60 R15 88H |
---|---|---|---|---|
Firestone Roadhawk 195/60 R15 88H | від 2 397 грн. | 31 пропозиція | ||
Firestone Roadhawk 195/60 R15 88V | від 3 613 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →