Ручка Fisher Space Pen Shuttle Chrome
Fisher Space Pen Shuttle Chrome |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fisher Space Pen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fisher Space Pen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fisher Space Pen Shuttle Chrome
Ручка кулькова Fisher Space Pen Шаттл Чорна 0.7 мм Хромований корпус (7476 | 3 320 грн. |
Ручка Fisher Space Pen Шаттл Хром / CH4 (747609831146) | 3 320 грн. |
Авторучка Fisher Space Pen Шаттл Хром / CH4 (747609831146) | 3 320 грн. |
Додаткові функції і можливості ручки Fisher Space Pen Shuttle Chrome:
- Довжина: 133 мм
- Діаметр: 9 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →