Садові ножиці Fiskars 1051602
Fiskars 1051602 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars 1051602
Усі ціни 14 →Ножиці Fiskars Solid SP15 1051602 | 599 грн. |
Ножницы садовые Fiskars Solid SP15 (1051602) | 599 грн. |
Ножиці садові Fiskars Solid SP15 (1051602) | 549 грн. |
Ножницы Fiskars Solid Softgrip SP15 (1051602) | 449 грн. |
Ножницы садовые Fiskars Solid SP15 (1051602) | 549 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →