Ківш Fiskars Norden Steel 1026909
Fiskars Norden Steel 1026909 1.8 л2.5 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Norden Steel 1026909
Каструля Fiskars Norden Steel 2.5л 1067638 | 6 869 грн. |
Кастрюля Fiskars Norden Steel 2,5л 1067638 | 6 869 грн. |
Fiskars Norden 2,5 л (1067638) Norden2,5л(1067638) | 6 869 грн. |
Модификації Fiskars Norden Steel 1026909
Ціни на Fiskars Norden Steel 1026909 |
---|---|---|---|---|
Fiskars Norden Steel 1026908 | від 4 779 грн. | 4 пропозиції | ||
Fiskars Norden Steel 1026909 | від 6 869 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →