Каструля Ardesto Gemini Gourmet AR1952BC
Фото 4 |
Ardesto Gemini Gourmet AR1952BC |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Gourmet AR1952BC
Усі ціни 28 →Каструля Ardesto Gemini Gourmet, зі скляною кришкою, 5 л (AR1952BC) | 539 грн. |
Каструля Ardesto Gemini Gourmet 5.2 л (AR1952BC) | 788 грн. |
Кастрюля Ardesto Gemini Gourmet 5.2 л (AR1952BC) | 788 грн. |
ARDESTO Gemini Gourmet, 5.2 л (AR1952BC) | 539 грн. |
ARDESTO Gemini Gourmet, 5.2 л (AR1952BC) | 539 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto Gemini Gourmet AR1952BC
Ціни на Ardesto Gemini Gourmet AR1952BC |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini Gourmet AR1918BC | від 394 грн. | 26 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Gourmet AR1926BC | від 401 грн. | 26 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Gourmet AR1939BC | від 396 грн. | 14 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Gourmet AR1952BC | від 534 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →