Секатор Fiskars Plus P721 (1057170)
Фото 3 |
Fiskars Plus P721 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Plus P721
Усі ціни 17 →Секатор площинний з важільним приводом Fiskars Plus PowerLever P721 105717 | 1 499 грн. |
Секатор плоскостной Fiskars Plus P721 (1057170) | 1 499 грн. |
Секатор площинний Fiskars Plus PowerLever P721 (1057170) | 999 грн. |
Плоскостной секатор Fiskars Plus™ P721 (1057170) | 1 099 грн. |
Секатор Fiskars Plus™ P721 (1057170) | 1 499 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →