Каструля Fissman Diamond 14304
Фото 7 |
Fissman Diamond 14304 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Diamond 14304
Усі ціни 12 →Каструля Fissman Diamond Grey 2,6 л (14304) | 2 056 грн. |
Кастрюля Fissman Diamond Grey 2,6 л (14304) | 2 056 грн. |
Каструля Fissman Diamond Grey 20x10см 2,6л (14304) | 2 100 грн. |
Кастрюля с крышкой Fissman Diamond Grey 2,6 л 14304 | 2 210 грн. |
Каструля Fissman Diamond Grey 20x10 см / 2,6 л зі скляною кришкою 14304 | 2 055 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Fissman Diamond 14304
Ціни на Fissman Diamond 14304 |
---|---|---|---|---|
Fissman Diamond 14304 | від 2 055 грн. | 14 пропозицій | ||
Fissman Diamond 4304 | від 2 076 грн. | 25 пропозицій | ||
Fissman Diamond 4305 | від 2 470 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →