Каструля Fissman Prime 5510
Fissman Prime 5510 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Prime 5510
Усі ціни 19 →Каструля Fissman Prime 14x8.5 см / 1.3л (5510) | 909 грн. |
Кастрюля Fissman Prime 14x8.5 см / 1.3л (5510) | 909 грн. |
Кастрюля Fissman Prime 14 x 8,5 см 1,3 л 5510 | 909 грн. |
Каструля Fissman Prime 1.3л з нержавіючої сталі | 1 769 грн. |
Каструля Fissman Prime 1.3л з нержавіючої сталі | 1 759 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Fissman Prime 5510
Ціни на Fissman Prime 5510 |
---|---|---|---|---|
Fissman Prime 5510 | від 909 грн. | 21 пропозиція | ||
Fissman Prime 5511 | від 1 075 грн. | 23 пропозиції | ||
Fissman Prime 5512 | від 965 грн. | 22 пропозиції | ||
Fissman Prime 5513 | від 1 079 грн. | 19 пропозицій | ||
Fissman Prime 5514 | від 1 385 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →