Каструля Fissman Prime 5511
Fissman Prime 5511 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Prime 5511
Усі ціни 21 →Каструля Fissman Prime 16x9.5 см /1.9л (5511) | 1 090 грн. |
Кастрюля Fissman Prime 16x9.5 см /1.9л (5511) | 1 090 грн. |
Каструля Fissman Prime 1,9л (5511) | 1 112 грн. |
Кастрюля Fissman Prime 16 x 9,5 см 1,9 л 5511 | 1 171 грн. |
Каструля Fissman Prime 16x9,5 см / 1,9л зі скляною кришкою 5511 | 1 089 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Fissman Prime 5511
Ціни на Fissman Prime 5511 |
---|---|---|---|---|
Fissman Prime 5510 | від 909 грн. | 21 пропозиція | ||
Fissman Prime 5511 | від 1 075 грн. | 23 пропозиції | ||
Fissman Prime 5512 | від 965 грн. | 22 пропозиції | ||
Fissman Prime 5513 | від 1 079 грн. | 19 пропозицій | ||
Fissman Prime 5514 | від 1 385 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →