М'яч для фітнесу / фітбол Fitex MD1242-12
Fitex MD1242-12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fitex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fitex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fitex MD1242-12
Мяч набивной Fitex MD1242-12 12 кг | 2 170 грн. |
Мяч набивной Fitex 12 кг MD1242-12 | 2 154 грн. |
М'яч набивний Fitex MD1242-12, 12 кг | 2 170 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →