М'яч для фітнесу / фітбол Fitex MD1242-6
Fitex MD1242-6 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fitex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fitex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fitex MD1242-6
Мяч набивной Fitex MD1242-6 6 кг | 1 849 грн. |
Мяч набивной Fitex 6 кг MD1242-6 | 1 835 грн. |
М'яч набивний Fitex MD1242-6, 6 кг | 1 849 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →