Рюкзак FjallRaven Abisko Hike 35 M/L 35 л M/L (F27223)
Відео 2Фото 23 |
FjallRaven Abisko Hike 35 M/L 35 л M/L 35 л S/M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FjallRaven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FjallRaven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FjallRaven Abisko Hike 35 M/L 35 л M/L
Усі ціни 9 →Fjällräven Abisko Hike 35l M L Granatowy F27223 | 9 720 грн. |
Fjällräven Abisko Hike 35l M L Granatowy F27223 | 9 963 грн. |
Fjällräven Abisko Hike 35l M L Granatowy F27223 | 10 206 грн. |
Fjällräven Abisko Hike 35m L Szary | 11 000 грн. |
Fjällräven Abisko Hike 35m L Zielony | 11 000 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Модификації FjallRaven Abisko Hike 35 M/L
Ціни на FjallRaven Abisko Hike 35 M/L |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Abisko Hike 35 M/L 35 л M/L | від 9 720 грн. | 9 пропозицій | ||
FjallRaven Abisko Hike 35 S/M 35 л S/M | від 9 720 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →