Рюкзак FjallRaven Vardag 25 25 л
Відео 2Фото 13 |
FjallRaven Vardag 25 16 л25 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FjallRaven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FjallRaven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FjallRaven Vardag 25 25 л
Усі ціни 12 →Рюкзак FJALLRAVEN Vardag 25 Black (27241.550) 7323450522766 | 2 646 грн. |
Городской рюкзак Fjallraven Vardag 25 Black 27241.550 | 3 780 грн. |
Рюкзак Fjallraven Vardag 25 Cabin Red 27241.321 | 2 646 грн. |
Міський рюкзак Fjallraven Vardag 25 Black (27241.550) 7323450522766 | 2 646 грн. |
Рюкзак Fjallraven Vardag 25 Cabin Red (1004-27241CR25) | 3 780 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації FjallRaven Vardag 25
Ціни на FjallRaven Vardag 25 |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Vardag 16 16 л | від 2 352 грн. | 20 пропозицій | ||
FjallRaven Vardag 25 25 л | від 2 646 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →