Рюкзак FjallRaven Kanken Mini 7 л (F23561)
Відео 28Фото 50 |
FjallRaven Kanken Mini |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FjallRaven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FjallRaven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FjallRaven Kanken Mini 7 л
Усі ціни 108 →Fjallraven - Kanken Mini Peach Pink 23561.319 | 3 570 грн. |
Рюкзак FJALLRAVEN Kanken Mini Flamingo Pink 23561.450 | 3 780 грн. |
Рюкзак FJALLRAVEN Kanken Mini Brick (23561.164) 7392158680986 | 2 646 грн. |
Рюкзак Fjallraven Kanken Mini Spicy Orange 23561.206 | 3 780 грн. |
Міський рюкзак Fjallraven Kanken Mini Royal Blue 7л (23561.540) 7392158498 | 3 780 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації FjallRaven Kanken Mini
Ціни на FjallRaven Kanken Mini |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Kanken Mini 7 л | від 1 890 грн. | 108 пропозицій | ||
FjallRaven Kanken Laptop 13 13 л | від 3 234 грн. | 6 пропозицій | ||
FjallRaven Kanken 16 л | від 2 100 грн. | 207 пропозицій | ||
FjallRaven Kanken Laptop 15 18 л | від 3 381 грн. | 23 пропозиції | ||
FjallRaven Kanken Laptop 17 20 л | від 3 528 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →