Рюкзак Osprey Stratos 36 36 л
Фото 12 |
Osprey Stratos 36 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Stratos 36 36 л
Усі ціни 9 →Рюкзак Osprey Stratos 36 - O/S - сірий 009.2837 | 10 172 грн. |
Рюкзак Osprey Stratos 36 Tunnel Vision Grey O/S сірий | 8 845 грн. |
Рюкзак Osprey Stratos 36 - O/S - сірий 009.2837 | 8 845 грн. |
Рюкзак Osprey Stratos 36 Tunnel Vision Grey - O/S - сірий 009.2837 | 8 845 грн. |
Туристичний рюкзак Osprey Stratos 36 Tunnel Vision Grey (009.2837) 009.283 | 8 845 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Osprey Stratos 36
Ціни на Osprey Stratos 36 |
---|---|---|---|---|
Osprey Stratos 26 26 л | від 4 900 грн. | 1 пропозиція | ||
Osprey Stratos 36 36 л | від 8 845 грн. | 10 пропозицій | ||
Osprey Stratos 44 44 л | від 9 695 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →