Рюкзак FjallRaven Raven 28 28 л
Відео 19Фото 21 |
FjallRaven Raven 28 20 л28 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FjallRaven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FjallRaven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FjallRaven Raven 28 28 л
Усі ціни 12 →Рюкзак FJALLRAVEN Raven 28 Cabin Red (26052.321) 7323450597603 | 5 460 грн. |
Рюкзак Fjallraven Raven 28 л синий 26052.560 | 5 460 грн. |
Рюкзак Fjallraven Raven 28 Cabin Red 26052.321 | 5 460 грн. |
Міський рюкзак Fjallraven Raven 28 Deep Blue (26052.527) 7323450406042 | 5 460 грн. |
Рюкзак FJALLRAVEN Raven 28 Deep Blue (26052.527) 7323450406042 | 5 460 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації FjallRaven Raven 28
Ціни на FjallRaven Raven 28 |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Raven 20 20 л | від 4 620 грн. | 12 пропозицій | ||
FjallRaven Raven 28 28 л | від 5 460 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →