Рюкзак FjallRaven Keb 52 52 л
Відео 5Фото 19 |
FjallRaven Keb 52 52 л72 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FjallRaven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FjallRaven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FjallRaven Keb 52 52 л
Усі ціни 6 →Fjallraven Keb 52 Storm Dark Navy | 13 520 грн. |
Fjallraven Keb 52 Storm Dark Navy | 13 858 грн. |
Fjallraven Keb 52 Storm Dark Navy | 14 196 грн. |
Fjällräven Keb 52 Czarny | 13 520 грн. |
Fjällräven Keb 52 Czarny | 13 858 грн. |
Fjällräven Keb 52 Czarny | 14 196 грн. |
Відеоогляди
Модификації FjallRaven Keb 52
Ціни на FjallRaven Keb 52 |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Keb 52 52 л | від 13 520 грн. | 10 пропозицій | ||
FjallRaven Keb 72 72 л | від 14 800 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →