Рюкзак FjallRaven Kajka 35 S/M 35 л S/M (F23533)
Відео 3Фото 20 |
FjallRaven Kajka 35 S/M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FjallRaven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FjallRaven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FjallRaven Kajka 35 S/M 35 л S/M
Усі ціни 6 →Fjällräven Kajka 35 S M Niebieski | 15 320 грн. |
Fjällräven Kajka 35 S M Niebieski | 15 703 грн. |
Fjällräven Kajka 35 S M Niebieski | 16 086 грн. |
Fjällräven Kajka 35L Czarny F23533 | 13 520 грн. |
Fjällräven Kajka 35L Czarny F23533 | 13 858 грн. |
Fjällräven Kajka 35L Czarny F23533 | 14 196 грн. |
Відеоогляди
Модификації FjallRaven Kajka 35 S/M
Ціни на FjallRaven Kajka 35 S/M |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Kajka 35 S/M 35 л S/M | від 13 520 грн. | 8 пропозицій | ||
FjallRaven Kajka 85 85 л | від 17 240 грн. | 6 пропозицій | ||
FjallRaven Kajka 100 100 л | від 17 680 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →