Рюкзак FjallRaven Kanken 2 16 л
Відео 11Фото 20 |
FjallRaven Kanken 2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FjallRaven 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FjallRaven.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FjallRaven Kanken 2 16 л
Усі ціни 10 →Рюкзак FJALLRAVEN Kanken No.2 Black Black (23567.550) 7323450260354 | 6 510 грн. |
Рюкзак FJALLRAVEN Kanken No.2 Foliage Green 23565.631 | 6 090 грн. |
Рюкзак Fjallraven Kanken No.2 Foliage Green 23565.631 | 6 090 грн. |
Міський рюкзак Fjallraven Kanken No.2 Acorn 16л (23565.166) 7323450451370 | 6 090 грн. |
Рюкзак Fjallraven Kanken No.2 16л черный 23567.550 | 6 510 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації FjallRaven Kanken 2
Ціни на FjallRaven Kanken 2 |
---|---|---|---|---|
FjallRaven Kanken 2 Mini 7 л | від 6 090 грн. | 4 пропозиції | ||
FjallRaven Kanken 2 16 л | від 6 090 грн. | 10 пропозицій | ||
FjallRaven Kanken 2 Laptop 15 18 л | від 4 704 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →