Рюкзак Fjord Nansen Himil 60+10 Solid 70 л (44181)
Фото 7 |
Fjord Nansen Himil 60+10 Solid |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fjord Nansen Himil 60+10 Solid 70 л
Усі ціни 8 →Рюкзак FJORD NANSEN HIMIL 60 + 10 SOLID red / black | 6 512 грн. |
Рюкзак Fjord Nansen HIMIL 60+10 SOLID red/black fn44181 | 6 512 грн. |
Рюкзак Fjord Nansen HIMIL 60 + 10 SOLID red / black 44181 | 6 512 грн. |
Туристичний рюкзак Fjord Nansen HIMIL 60+10 Solid Red/Black (fn44181) fn44 | 6 512 грн. |
Рюкзак Fjord Nansen Himil 60+10, красный/черный, новый 44181 | 6 512 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Fjord Nansen Himil 60+10 Solid
Ціни на Fjord Nansen Himil 60+10 Solid |
---|---|---|---|---|
Fjord Nansen Himil 45+10 Solid 55 л | від 5 542 грн. | 9 пропозицій | ||
Fjord Nansen Himil 60+10 Solid 70 л | від 6 512 грн. | 9 пропозицій | ||
Fjord Nansen Himil 70+10 Solid 80 л | від 6 703 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →