Рюкзак Fjord Nansen Bodo 40 40 л
Фото 7 |
Fjord Nansen Bodo 40 32 л40 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fjord Nansen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fjord Nansen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fjord Nansen Bodo 40 40 л
Усі ціни 9 →Рюкзак FJORD NANSEN BODO 40 black / black | 4 300 грн. |
Рюкзак Fjord Nansen BODO 40 black/black fn32258 | 4 300 грн. |
Рюкзак Fjord Nansen BODO 40 black/black 32258 | 4 300 грн. |
Туристичний рюкзак FJORD NANSEN BODO 40 black/black (fn32258) fn32258 | 4 300 грн. |
Рюкзак Fjord Nansen Bodo 40, черный 32258 | 4 300 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Fjord Nansen Bodo 40
Ціни на Fjord Nansen Bodo 40 |
---|---|---|---|---|
Fjord Nansen Bodo 32 32 л | від 3 800 грн. | 5 пропозицій | ||
Fjord Nansen Bodo 40 40 л | від 4 300 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →