Полірувальна машина Flex XCE 10-8 125 (418.072)
Відео 3Фото 5 |
Flex XCE 10-8 125 без кейскейс |
|
Модель XFE 7-15 150 поставляється з двома платформами (125 і 150 мм), а в комплекті моделі XFE 7-15 150 P-Set дві платформи з насадками (125 і 150 мм), поліроль, засіб для нанесення захисних покриттів, серветка, кейс і вкладиш в кейс
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flex XCE 10-8 125
Flex Xce 10-8 125 230 Cee (418072) | 20 840 грн. |
Flex Xce 10-8 125 230 Cee (418072) | 21 361 грн. |
Ексцентрикова полірувальна машина Flex XCE 10-8 125 | 14 763 грн. |
Flex Xce 10-8 125 230 Cee (418072) | 21 882 грн. |
Полірувальна машина Flex XCE 10-8 125 230/CEE | 18 271 грн. |
Відеоогляди
Модификації Flex XCE 10-8 125
Ціни на Flex XCE 10-8 125 |
---|---|---|---|---|
Flex XCE 10-8 125 | від 14 763 грн. | 5 пропозицій | ||
Flex XCE 10-8 125 P-Set | від 22 052 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →