Болгарка Flex L 26-6 230 (436.704)
Фото 10 |
Flex L 26-6 230 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Flex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Flex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Flex L 26-6 230
Усі ціни 8 →Flex L 26-6 230 230 mm 436704 | 14 800 грн. |
Flex L 26-6 230 230 mm 436704 | 15 170 грн. |
Болгарка (Кутова шліфмашина) Flex L 26-6 230 | 10 247 грн. |
Flex L 26-6 230 230 mm 436704 | 15 540 грн. |
Кутова шліфмашина Flex L26-6 230 CEE | 11 305 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →