Електрогенератор Fogo FH 8220W
Відео 2Фото 3 |
Fogo FH 8220W |
|
У моделі FH 8220W ручний тип запуску, а у моделі FH 8220WE — електростартер
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fogo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fogo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fogo FH 8220W
Усі ціни 15 →Генератор сварочный бензиновый Fogo FH 8220 W 34218 | 97 101 грн. |
Генератор бензиновый FOGO FH8220W | 94 575 грн. |
Сварочный генератор Fogo FH8220W 914917 | 97 101 грн. |
Генератор бензиновий зварювальний Fogo FH 8220 W 101313-55 | 94 576 грн. |
Апарат дугового зварювання FOGO з генераторною установкою FH8220W 3ф- 6,5к | 97 101 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →