Електрогенератор Fogo F 6001 (33833)
Відео 1Фото 3 |
Fogo F 6001 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fogo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fogo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fogo F 6001
Усі ціни 6 →Генератор бензиновый Fogo F6001 (F 6001) 34368 | 62 634 грн. |
Fogo F6001 офіційна гарантія | 47 999 грн. |
Бензиновий генератор FOGO F 6001 | 37 999 грн. |
Fogo Agregat Prądotwórczy F6001 F 6001 6,6Kw Cc7E5302F | 40 440 грн. |
Fogo Agregat Prądotwórczy F6001 F 6001 6,6Kw Cc7E5302F | 41 451 грн. |
Fogo Agregat Prądotwórczy F6001 F 6001 6,6Kw Cc7E5302F | 42 462 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →