Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24602/005
Відео 1Фото 3 |
Tramontina Profissional Master 24602/005 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24602/005
Кухонний ніж Tramontina Professional Master обвалочний 127 мм (24602/005) | 837 грн. |
Кухонний ніж обвалочний Tramontina Profissional Master Black 24602/005 (12 | 632 грн. |
Ніж обвалочний Tramontina PROFISSIONAL MASTER 12,7 см (24602/005) | 558 грн. |
Відеоогляди
Модификації Tramontina Profissional Master 24602/005
Ціни на Tramontina Profissional Master 24602/005 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24602/085 | від 506 грн. | 39 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24602/075 | від 409 грн. | 13 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24602/005 | від 558 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →