Дриль-шурупокрут Einhell Expert TE-CD 18/48 Li-i Solo (4513926)
Відео 2Фото 6 |
Einhell Expert TE-CD 18/48 Li-i Solo |
|
Модель TE-CD 18/48 Li-i Solo поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі TE-CD 18/48 Li-i (2x2.0Ah) два акумулятора (2 Агод), зарядний пристрій і кейс.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell Expert TE-CD 18/48 Li-i Solo
Усі ціни 17 →Шуруповерт ударний TE-CD 18/48 Li-i акумулятор, Solo, 18 В, 48 Нм, 1.5 кг | 2 466 грн. |
EINHELL TE-CD 18/48 Li-i аккум., Solo, 18 В, 48 Нм, 1.5 кг (4513926) | 2 466 грн. |
Шуруповерт Einhell Expert Plus TE-CD 18/48 Li-i-Solo | 2 466 грн. |
Шуруповерт-дриль ударний Einhell (4513926) | 2 466 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →