Ланцюгова пила Forte FGS 1520
Фото 4 |
Forte FGS 1520 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte FGS 1520
Усі ціни 6 →Пила бензинова Forte FGS-1520 (49221) 49221 | 2 899 грн. |
Бензопила Forte FGS-1520 (49221) | 2 728 грн. |
Бензопила Forte FGS-1520 (49221) FGS-1520 (49221) | 3 192 грн. |
Бензопила ланцюгова Forte FGS-1520 2,7 кВт 450 мм | 3 149 грн. |
Ланцюгова бензинова пила Forte FGS-1520 | 2 841 грн. |
Ланцюгова пила Forte FGS-1520 | 3 580 грн. |
в принципі не погана, добре рідше і таке інше нічого великий прибуток пального Volodymyr: користуюся Forte FGS 1520 кілька місяців |
Додати відгук