Ланцюгова пила Forte FGS 145 (81000)
Фото 7 |
Forte FGS 145 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Forte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Forte.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Forte FGS 145
Усі ціни 6 →Бензопила Forte FGS-145 | 5 053 грн. |
Бензопила Forte FGS-145 81000 | 4 805 грн. |
Бензопила Forte FGS-145 | 5 703 грн. |
Бензопила ланцюгова Forte FGS - 145 (3.2 кВт, 5.4 кг) | 7 252 грн. |
Бензопила Forte FGS-145 | 5 814 грн. |
Ланцюгова пилка Forte 3.2 кВт FGS-145 | 6 396 грн. |