Електроакустична гітара Framus FC 44 SMV
Framus FC 44 SMV
Тип:електроакустична
Розмір:4/4, гранд концерт
Дека:ялина
Бридж:палісандр
Нижня дека:червоне дерево
Гриф:червоне дерево, 21 ладів(у)
Обичайка:червоне дерево
Накладка грифа:палісандр
Всі характеристики
Характеристики FC 44 SMV
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Framus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Framus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Framus FC 44 SMV
Гітара Framus FC 44 SMV - Vintage Dark Sunburst Transparent High Polish + | 38 171 грн. |
Framus FC 44 SMV VDS C | 35 880 грн. |
Framus FC 44 SMV - Vintage Dark Sunburst Transparent High Polish + EQ | 38 171 грн. |
Framus FC 44 SMV - Vintage Dark Sunburst Transparent High Polish + EQ | 39 102 грн. |
Framus FC 44 SMV - Vintage Dark Sunburst Transparent High Polish + EQ | 37 240 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →