Струни DAddario 80/20 Bronze 13-56 (EJ12)
DAddario 80/20 Bronze 13-56 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAddario 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAddario.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAddario 80/20 Bronze 13-56
Струни для акустичної гітари D'Addario EJ12 80/20 Bronze Medium Acoustic G | 347 грн. |
Струны D'ADDARIO EJ12 80/20 BRONZE MEDIUM (13-56) | 352 грн. |
DAddario EJ12 80/20 Bronze Medium (13-56) | 352 грн. |
Струни для акустичної гітари D'Addario EJ12 80/20 BRONZE MEDIUM 13-56 | 352 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →