ДБЖ FSP FP 800 800 ВА
Фото 3 |
FSP FP 800 800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP FP 800 800 ВА
Усі ціни 41 →FSP FSP FP800, 800ВА/480Вт, Line-Int, 2* Schuko, AVR , Black PPF4800407 | 4 960 грн. |
ДБЖ FSP FP800, 800ВА/480Вт, Line-Int, IECx4+USB, AVR , Black (PPF4800415) | 3 883 грн. |
ДБЖ FSP FP800, 800ВА/480Вт, Line-Int, 2* Schuko, AVR, Black | 6 989 грн. |
Fsp FP800 800ВА/480Вт Line-Int Black (PPF4800415) | 4 501 грн. |
Fsp FP800 800ВА/480Вт Line-Int Black (PPF4800415) | 4 394 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації FSP FP 800
Ціни на FSP FP 800 |
---|---|---|---|---|
FSP FP 600 600 ВА | від 2 659 грн. | 29 пропозицій | ||
FSP FP 650 650 ВА | від 1 937 грн. | 28 пропозицій | ||
FSP FP 800 800 ВА | від 3 883 грн. | 41 пропозиція | ||
FSP FP 850 850 ВА | від 2 730 грн. | 6 пропозицій |