ДБЖ Powercom RPT-1000AP Schuko 1000 ВА (00210191)
Powercom RPT-1000AP Schuko 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Powercom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Powercom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Powercom RPT-1000AP Schuko 1000 ВА
Усі ціни 22 →Джерело безперебійного живлення Powercom RPT-1000AP Schuko 1000ВА / 600Вт | 4 062 грн. |
Powercom Powercom RPT-1000AP Schuko 1000VA/600W line-interactive USB 3 Sch | 4 062 грн. |
Powercom RPT-1000AP Schuko (RPT-1000AP SCHUKO) | 4 062 грн. |
Источник бесперебойного питания Powercom RPT-1000AP Schuko (RPT-1000AP SCH | 4 062 грн. |
ще 17 пропозицій
Модификації Powercom RPT-1000AP Schuko
Ціни на Powercom RPT-1000AP Schuko |
---|---|---|---|---|
Powercom RPT-600AP Schuko 600 ВА | від 2 442 грн. | 28 пропозицій | ||
Powercom RPT-800AP Schuko 800 ВА | від 2 930 грн. | 27 пропозицій | ||
Powercom RPT-1000AP Schuko 1000 ВА | від 3 637 грн. | 22 пропозиції |