ДБЖ RITAR RTP1000 Proxima-L 1000 ВА (5847)
RITAR RTP1000 Proxima-L 1000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RITAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RITAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RITAR RTP1000 Proxima-L 1000 ВА
Усі ціни 20 →ИБП RITAR RTP1000 Proxima-L (5847) | 4 540 грн. |
ИБП RITAR RTP1000 Proxima-L | 4 300 грн. |
Ritar Ritar RTP1000 (600W) Proxima-L (RTP1000L) | 4 141 грн. |
Ritar RTP1000 (600W) Proxima-L (RTP1000L) | 3 820 грн. |
Ritar RTP1000 (600W) Proxima-L (RTP1000L) | 3 783 грн. |
ще 15 пропозицій
Модификації RITAR RTP1000 Proxima-L
Ціни на RITAR RTP1000 Proxima-L |
---|---|---|---|---|
RITAR RTP1000 Proxima-L 1000 ВА | від 3 719 грн. | 20 пропозицій | ||
RITAR RTP1200 Proxima-L 1200 ВА | від 3 479 грн. | 27 пропозицій | ||
RITAR RTP1500 Proxima-L 1500 ВА | від 4 715 грн. | 21 пропозиція |