Блок живлення FSP Hydro GSM Lite PRO HGS-550M
Відео 2Фото 7 |
FSP Hydro GSM Lite PRO HGS-550M 550 Вт750 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP Hydro GSM Lite PRO HGS-550M
Усі ціни 48 →FSP Hydro GSM Lite Pro 550W (HGS-550M) HGS-550M | 3 479 грн. |
Блок живлення Fsp Hydro Gsm Lite Pro 550W (HGS-550M) | 3 352 грн. |
Блок питания Fsp Hydro Gsm Lite Pro 550W (HGS-550M) | 3 352 грн. |
Блок живлення FSP Hydro GSM Lite PRO 550W (HGS-550M) Hydro GSM Lite PRO 55 | 3 381 грн. |
Блок питания fsp 550w Hydro gsm Lite pro (hgs-550m) | 3 521 грн. |
ще 20 пропозицій
10 серпня 2021, 23:21
Оценка совместимости сборки с этим БП. #
Сборка на апгрейд в ограниченном бюджете.
Материнская плата: MSI B550M PRO-VDH
Блок питания: FSP Hydro GSM Lite PRO 750W (этот)
Процессор: AMD Ryzen 5 3600
ОЗУ: Exceleram 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz Kudos
Интересует насколько подойдут друг к другу комплектующие. Если будете предлагать иные варианты, учтите что сборка в ОГРАНИЧЕННОМ БЮДЖЕТЕ и предлагайте с учетом суммарного бюджета. Надеюсь на Ваш интерес.
Материнская плата: MSI B550M PRO-VDH
Блок питания: FSP Hydro GSM Lite PRO 750W (этот)
Процессор: AMD Ryzen 5 3600
ОЗУ: Exceleram 16 GB (2x8GB) DDR4 3200 MHz Kudos
Відеоогляди
Модификації FSP Hydro GSM Lite PRO
Ціни на FSP Hydro GSM Lite PRO |
---|---|---|---|---|
FSP Hydro GSM Lite PRO HGS-550M | від 3 241 грн. | 48 пропозицій | ||
FSP Hydro GSM Lite PRO HGS-750M | від 4 641 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →