Блок живлення FSP IPC FSP1200-50AAG
FSP IPC FSP1200-50AAG |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP IPC FSP1200-50AAG
Усі ціни 40 →FSP 1200W (FSP1200-50AAG) OEM FSP1200-50AAG | 8 299 грн. |
Блок живлення Fsp FSP1200-50AAG | 7 827 грн. |
Блок питания Fsp FSP1200-50AAG | 7 827 грн. |
БП 1200W FSP FSP1200-50AAG 80+ GOLD, 6xPCI-E6+2, 135mm fan, Modular, C20, | 7 775 грн. |
Блок живлення FSP 1200W (FSP1200-50AAG) | 8 318 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →