Блок живлення FSP PNR PRO ATX-600PNR PRO
Відео 2Фото 10 |
FSP PNR PRO ATX-600PNR PRO 2020 рікPNR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог FSP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі FSP.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити FSP PNR PRO ATX-600PNR PRO
Усі ціни 45 →FSP PNR Pro 600W (ATX-600PNR PRO) OEM ATX-600PNR PRO | 2 069 грн. |
Блок живлення Fsp 600W (ATX-600PNR PRO) | 2 016 грн. |
Блок питания Fsp 600W (ATX-600PNR PRO) | 2 016 грн. |
Блок живлення FSP ATX-600PNR PRO | 2 049 грн. |
Блок питания fsp atx-600pnr pro, atx 2.3, 12cm fan, apfc, Bronze, rtl | 2 216 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
1 2 1 3 |
Не дорогий бп з відносно високим ккд. Ціна, потужність,квд БЖ з дістався з яскравими недоліками.
Головний звук дроселів навіть при відносно невеликому навантаженні (Ryzen 5600g + rx6800). Загальне навантаження бп в середньому до 300 вт. А звук дроселів просто виводитиме. Ще один недолік це кольорові кабелі(не кожен захоче самостійно їх кастомізувати) Було б краще якби було 4 6+2pin враховуючи ,що бп заявляє 636 w на 12w лінію Max Latkov: користуюся FSP ATX-700PNR PRO більше року |
Купив цей бп купив корпус з нижнім місцем для бп і ще довелося купити подовжувач 4 пін Ціна, якість складання, Всього 4 пін для процесора, смердить пластиком, короткі дроти (особливо 6 пін), тонкі дроти користуюся FSP ATX-400PNR PRO кілька місяців |
Був би чудовий, просто чудовий блок живлення за свою ціну, якби не 2 Іменитий бренд, тихий вентилятор Всього 4 пін живлення на процесор і короткі дроти ATX/ATX 12V користуюся FSP ATX-400PNR PRO менше місяця |
Показано 3 з 7 відгуків
ще 4 відгуки
anonim
21 лютого 2022, 15:38
Сколько пин питания для процессора? #
Почитал несколько комментариев под этим блоком; люди пишут, что всего 4 пин на процессор, хотя в описании написано, что 4+4.
21 жовтня 2021, 12:05
Какой взять? #
Какой лучше для i3 10100f, RTX 2060 rog strix
600ват или же 650ват
и какой фирмы что бы не очень дорогой?
600ват или же 650ват
и какой фирмы что бы не очень дорогой?
Показано 3 із 7 запитань
ще 4 запитання
Модификації FSP PNR PRO
Ціни на FSP PNR PRO |
---|---|---|---|---|
FSP PNR PRO ATX-400PNR PRO | від 989 грн. | 1 пропозиція | ||
FSP PNR PRO ATX-500PNR PRO | від 2 032 грн. | 1 пропозиція | ||
FSP PNR PRO ATX-600PNR PRO | від 1 964 грн. | 48 пропозицій | ||
FSP PNR PRO ATX-700PNR PRO | від 2 300 грн. | 46 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →