Електрогітара Fujigen JOS2-CL-G
Fujigen JOS2-CL-G
Тип:електрогітара, форма Stratocaster
Корпус:цільний, липа
Звукознімачі:пасивні, H-S-S
Бридж:Vintage Tremolo
Темброблок:пасивний
Гриф:клен, 22 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики JOS2-CL-G
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujigen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujigen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fujigen JOS2-CL-G
Електрогітара FGN JOS2-CL-G ODYSSEY J-STANDARD SERIES (CHARCOAL) | 38 586 грн. |
Електрогітара FGN JOS2-CL-G ODYSSEY J-STANDARD SERIES (OLD LAKE PLACID) | 37 571 грн. |
Електрогітара FGN JOS2-CL-G ODYSSEY J-STANDARD SERIES (CANDY APPLE RED) | 39 602 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →