Кондиціонер Fujitsu Slide ASYG14LUCA/AOYG14LUC 40 м²
від 55 900 грн. Купити! Кондиционер Fujitsu ASYG14LUCA/AOYG14LUC инверторAirclimate.proЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: 36 міс. Поскаржитись |
Fujitsu Slide ASYG14LUCA/AOYG14LUC 40 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:40 м²
t обігріву:від -15 °C
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Slide ASYG14LUCA/AOYG14LUC
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fujitsu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fujitsu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості кондиціонера Fujitsu ASYG14LUCA/AOYG14LUC:
- Індикатор забруднення фільтру
Модификації Fujitsu Slide ASYG14LUCA/AOYG14LUC
Ціни на Fujitsu Slide ASYG14LUCA/AOYG14LUC |
---|---|---|---|---|
Fujitsu Slide ASYG07LUCA/AOYG07LUC 20 м² | від 49 150 грн. | 2 пропозиції | ||
Fujitsu Slide ASYG09LUCA/AOYG09LUC 25 м² | від 51 850 грн. | 2 пропозиції | ||
Fujitsu Slide ASYG12LUCA/AOYG12LUC 35 м² | від 59 490 грн. | 2 пропозиції | ||
Fujitsu Slide ASYG14LUCA/AOYG14LUC 40 м² | від 55 900 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →