Кондиціонер Panasonic CS-TZ42ZKEW/CU-TZ42ZKE 42 м²
Відео 1Фото 9 |
Panasonic CS-TZ42ZKEW/CU-TZ42ZKE 42 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:42 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1250/1340 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CS-TZ42ZKEW/CU-TZ42ZKE
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Panasonic CS-TZ42ZKEW/CU-TZ42ZKE
Ціни на Panasonic CS-TZ42ZKEW/CU-TZ42ZKE |
---|---|---|---|---|
Panasonic CS-TZ20ZKEW/CU-TZ20ZKE 20 м² | від 32 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Panasonic CS-TZ25ZKEW/CU-TZ25ZKE 25 м² | від 35 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Panasonic CS-TZ42ZKEW/CU-TZ42ZKE 42 м² | від 56 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Panasonic CS-TZ35ZKEW/CU-TZ35ZKE 42 м² | від 39 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Panasonic CS-TZ50ZKEW/CU-TZ50ZKE 50 м² | від 60 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Panasonic CS-TZ60ZKEW/CU-TZ60ZKE 60 м² | від 75 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Panasonic CS-TZ71ZKEW/CU-TZ71ZKE 71 м² | від 79 999 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →