Кондиціонер Toshiba Shorai Edge RAS-18J2KVSG-EE/RAS-18J2AVSG-EE 50 м²
Відео 10 | Очікується у продажу від 55 999 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 50; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 1420/1590; Потужність в режимі охолодження (Вт): 5000; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 6000; Циркуляція (м³/год): 990; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 44/26 |
Toshiba Shorai Edge RAS-18J2KVSG-EE/RAS-18J2AVSG-EE 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1420/1590 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, чергове опалення, іонізація, самоочищення
Привід вертикальних жалюзі дозволяє регулювати повітряний потік не тільки по вертикалі але і по горизонталі. Висока енергоефективність а++ при роботі як на обігрів так і на охолодження. Тиха робота.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Shorai Edge RAS-18J2KVSG-EE/RAS-18J2AVSG-EE
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Toshiba Shorai Edge RAS-18J2KVSG-EE/RAS-18J2AVSG-EE
Ціни на Toshiba Shorai Edge RAS-18J2KVSG-EE/RAS-18J2AVSG-EE |
---|---|---|---|---|
Toshiba Shorai Edge RAS-07J2KVSG-EE/RAS-07J2AVSG-EE 20 м² | від 32 999 грн. | 12 пропозицій | ||
Toshiba Shorai Edge RAS-10J2KVSG-EE/RAS-10J2AVSG-EE 25 м² | від 31 900 грн. | 19 пропозицій | ||
Toshiba Shorai Edge RAS-13J2KVSG-EE/RAS-13J2AVSG-EE 35 м² | від 37 999 грн. | 13 пропозицій | ||
Toshiba Shorai Edge RAS-18J2KVSG-EE/RAS-18J2AVSG-EE 50 м² | від 55 999 грн. | 9 пропозицій | ||
Toshiba Shorai Edge RAS-22J2KVSG-EE/RAS-22J2AVSG-EE 61 м² | від 59 999 грн. | 12 пропозицій |