Кондиціонер Mitsubishi Electric MSZ-BT25VGK/MUZ-BT25VG 25 м²
Фото 4 |
Mitsubishi Electric MSZ-BT25VGK/MUZ-BT25VG 25 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:700/750 Вт, клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MSZ-BT25VGK/MUZ-BT25VG
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Mitsubishi Electric MSZ-BT25VGK/MUZ-BT25VG
Ціни на Mitsubishi Electric MSZ-BT25VGK/MUZ-BT25VG |
---|---|---|---|---|
Mitsubishi Electric MSZ-BT20VGK/MUZ-BT20VG 20 м² | від 32 764 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric MSZ-BT25VGK/MUZ-BT25VG 25 м² | від 33 880 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric MSZ-BT35VGK/MUZ-BT35VG 35 м² | від 39 039 грн. | 2 пропозиції | ||
Mitsubishi Electric MSZ-BT50VGK/MUZ-BT50VG 50 м² | від 47 817 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →